Glowyskinshop.com

Margot & Tita NOUS LES FEMMES eu de parfum

Lek 1,752 Lek 2,190
NOUS LES FEMMES është shprehja përfundimtare e feminitetit dhe pasionit. Përjetoni luksin e një parfumi me cilësi të lartë që me siguri do të vjedhë shfaqjen kudo që të shkoni. Kjo aromë është një përzierje e shkëlqyer e rrushit të zi, mollës së dashurisë dhe frutave të pasionit që ofron një aromë freskuese dhe të lëngshme që zgjat gjatë. Notat e zemrës së mjedrës, trëndafilit dhe jaseminit ofrojnë një aromë të butë dhe të ëmbël lulesh që është perfekte për çdo rast. Dhe notat bazë të myshkut, drurit të sandalit dhe vaniljes krijojnë një aromë të ngrohtë dhe tokësore që është sa joshëse aq edhe tërheqëse. Me këtë parfum, ju do të jeni në gjendje të shprehni stilin dhe personalitetin tuaj unik ndërsa shijoni një aromë që është edhe e paharrueshme dhe e sofistikuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi