Glowyskinshop.com

Margot & Tita MONSIEUR FRENCH eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Përjetoni magjinë e këtij parfumi sensacional që është i mbushur me një përzierje unike të limonit, portokallit, nenexhikut, bergamotit, vetiverit, grejpfrutit, myshkut të lisit, mollës, drurit dhe notave myzeqare. Kjo aromë është një përfaqësim i përsosur i sofistikimit dhe elegancës dhe do t'ju bëjë të dalloheni nga turma kudo që të shkoni. Trajtojeni veten me luksin e këtij parfumi dhe bëhuni gati për të ngritur vetëbesimin dhe sharmin tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi