Glowyskinshop.com

Margot & Tita LES FILLES DE BORDEAUX eu de parfum 30ml

Lek 2,190

Kush thotë se duhet të zgjidhni mes freskisë frutash dhe sensualitetit të ngrohtë? Parfumi ynë kombinon të dyja botët në një mënyrë që do t'ju lërë pa frymë! Imagjinoni të pini një koktej të freskët të bërë me dardhë, mandarinë dhe bergamot ndërsa shikoni perëndimin e diellit në një plazh. Kështu do t'ju bëjnë të ndiheni notat e sipërme të kësaj parfumi. Më pas, imagjinoni një darkë romantike mes trëndafilave, kajsive dhe frutave të kuqe, të spërkatura me kardamom pikant. Kështu do t'ju bëjnë të ndiheni notat e zemrës. Së fundi, imagjinoni duke u strukur me të dashurin tuaj në një shtrat të butë të bërë nga vanilje, dru sandali, sekrete myzeqare dhe ëmbëlsi karamel. Kështu do t'ju bëjnë të ndiheni notat bazë. Ky parfum është si një histori dashurie që shpaloset në lëkurën tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi