Glowyskinshop.com

Margot & Tita L'AMOUR EST DANS L'AIR eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Lëreni aromën tuaj të flasë me parfumin tonë luksoz. E bërë nga një përzierje unike e bergamotit, manaferrës, jaseminit, mollës, luleve të portokallit, bozhures, zambakut të luginës, drurit të sandalit, vaniljes myzeqare dhe paçulit , kjo aromë do t'ju bëjë të ndiheni sikur po ecni mbi re. Është si një simfoni në lëkurën tuaj, duke i lënë të gjithë të pyesin 'çfarë është ajo erë e mahnitshme?' Investoni në këtë parfum dhe nuk do të keni më kurrë një ditë të keqe!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi