Glowyskinshop.com

Margot & Tita LA FEMME PARFAITE eu de parfum

Lek 2,190
Përjetoni magjinë e këtij parfumi dhe transportojeni veten në një botë luksi me çdo spritz. Notat e lëngshme të lychee, portokalli dhe rrush pa fara e zezë i lënë vendin një nuancë erëze nga speci rozë. Më pas, aroma delikate e zambakut të luginës, trëndafilit dhe manushaqes do t'ju bëjë të ndiheni sikur jeni dërguar në një kopsht plot me lule. Ndërsa aroma vazhdon, notat bazë të mjedrës, myshkut, vaniljes dhe paçulit marrin përsipër, duke ju dhënë një aromë jashtëzakonisht të ngrohtë dhe tërheqëse.  Mos u habitni nëse kapni njerëzit duke nuhatur rreth jush – ky parfum është aq i mirë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi