Glowyskinshop.com

Margot & Tita JEU DANGEREUX eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Përjetoni luksin dhe elegancën me aromën tonë më të fundit, me një përzierje të punuar me kujdes të notave të sipërme të kardamomit, bergamotit dhe limonit që japin një aromë freskuese dhe gjallëruese, e ndjekur nga aromat e pasura dhe të ngrohta të drurit të kedrit, drurit lesh kashmiri dhe zemres së mjaltit. Së fundi, ky parfum vendoset në një kombinim harmonik të notave bazë të vaniljes, drurit të sandalit dhe myshkut që ofrojnë një aromë të qëndrueshme dhe tërheqëse. E përkryer për çdo rast, kënaqni shqisat tuaja me këtë parfum të shkëlqyer sot.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi