Glowyskinshop.com

Margot & Tita GIFT BOX SOUS LES ÉTOILES + NUIT FÉERIQUE (2x30ml)

Lek 2,872 Lek 3,590
Ky komplet vjen me dy eaux de parfum 30 ml që mund t'i përdorni vetëm ose t'i përzieni së bashku. Ndizni atmosferën tuaj të çmendur të shkencëtarit dhe eksperimentoni me përzierjen më të mirë të aromës! Ky komplet përmban dy eaux de parfum 30 ml, gati për t'u përzier në një aromë të tretë mahnitëse.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi