Glowyskinshop.com

Margot & Tita GIFT BOX HS + EDP WEEK-END AU FERRET 2x30ml

Lek 2,392 Lek 2,990
Zbuloni artin e aromës vegane me setin ritual të parfumeve "WEEK-END AU FERRET". E përkryer për këdo që i jep përparësi qëndrueshmërisë mjedisore, ky grup përfshin një vaj të thatë 30 ml dhe një parfum 30 ml që ofron një aromë magjepsëse që zgjat gjithë ditën. E bërë nga përbërës 100% natyralë, kjo aromë miqësore vegane është e butë për lëkurën tuaj dhe siguron hidratim intensiv me formulën e saj ushqyese të vajit të thatë. Çlironi stilin, besimin dhe elegancën tuaj të brendshme me setin ritual të parfumeve vegan WEEK-END AU FERRET.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi