Glowyskinshop.com

Margot & Tita GIFT BOX ELIXIR DE MINUIT & MADEMOISELLE MARGOT (2x30ml)

Lek 2,872 Lek 3,590
Bëhuni gati për t'u bërë një mjeshtër i parfumeve me dyshen tonë dinamike! Ky grup përmban dy eaux de parfum 30 ml të cilat mund t'i rokni vetëm ose t'i kombinoni për të krijuar një ndjesi aromash krejtësisht të re. Përgatituni për një takim të ëmbël dhe me lule që do t'ju lërë seriozisht te impresionuar! Ky set mburret me dy eaux de parfum 30 ml që mund të vishen vetëm ose të kombinohen për të krijuar një aromë unike. Përgatituni për t'u mahnitur nga një kombinim i lezetshëm i notave të ëmbla dhe lules që do t'ju bëjnë të ndiheni të mrekullueshëm dhe të keni erë si një ëndërr!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi