Glowyskinshop.com

Margot & Tita GIFT BOX BEST SELLERS LES INCONTOURNABLES V2 3x30ml

Lek 3,992 Lek 4,990
Permiresoni lojën tuaj të dhuratave me aromat më të shitura të koleksionit tonë klasik - Grejpfruti i sheqerosur, Kedri dhe Duhani dhe Dega e Lavandës. Këto aroma luksoze janë tani të disponueshme në një kuti dhuratash fantastike, së bashku me një kuti të vogël shkrepësesh dhe kartë produkti. E përkryer për të treguar vlerësimin ndaj mikpritësve, bashkëpunëtorëve ose mësuesve, këto aroma me siguri do të bëjnë përshtypje.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi