Glowyskinshop.com

Margot & Tita FOLIE POÉTIQUE body mist 150ml

Lek 1,992 Lek 2,490
FOLIE POÉTIQUE eshte nje mist trupi që do ju dhuroje një festë për shqisat, falë një kombinimi tërheqës të grejpfrutit, portokallit dhe ravenit sipër, e ndjekur nga një përzierje mahnitëse e rrushit të zi, kumbullës dhe frutave të verdha në zemër. Por ajo që me të vërtetë e ngre mjegullën tonë nga e zakonshme është përzierja delikate e manjollës, vaniljes, qelibarit, myshkut dhe nuancave drusore, duke krijuar një ndjenjë kënaqësie që nuk do të mund t'i rezistoni. Pra, pse të mos e trajtoni veten me këtë eliksir të parezistueshëm dhe të përjetoni një copëz luksi në rutinën tuaj të përditshme?

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi