Glowyskinshop.com

Margot & Tita FLIRT D'ETE eau de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190

Një aromë e freskët dhe vezulluese me nota të parezistueshme kombinimi frutash si pjepri, dardha dhe shalqini.

PERSHKRIMI OLFAKTOR:

Notat e sipërme: pjepër, portokall, limon

Notat e mesme: pjeshkë, jaseminë, dardhë

Notat bazë: magnolia, mollë, myshk

 

Një mëngjes vere, në një verandë me diell afër detit, ulur poshtë një peme palme duke pirë një koktejl me fruta; pjepër, portokall dhe limon, të mbushura me vitamina. Aroma e lules së jasminës përreth, e shoqëruar me disa fjalë të embla të shkëmbyera në barin e plazhit do t'a shndërrojnë këtë verë në një flirtim tërheqës si aroma e myshkut. Dhe kështu lindi Flirt vere...


MIX&MATCH


Për një aromë më të ngrohtë: Flirt d'été & Week-end à Arcachon

Për një aromë më pudër: Flirt d'été & Les filles de Bordeaux

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi