Glowyskinshop.com

Margot & Tita ENIGMATIQUE eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Po kërkoni një parfum që ka erë të mahnitshme dhe të ndjehet si një përqafim i ngrohtë dhe ngushëllues? Mos kërkoni më larg se aromën tonë mahnitëse ENIGMATIQUE! Do të ndiheni si një arush mjalti ndërsa kënaqeni me notat e tij të ëmbla dhe të ngrohta të mjaltit. Nga hapja e freskët dhe e shijshme e nerolit dhe bergamotit deri te zemra e zjarrtë dhe e ëmbël e jaseminit, luleve të portokallit dhe mjaltit, kjo aromë bashkon më të mirat e të dy botëve. Dhe le të mos harrojmë tokëzimin dhe përfundimin tokësor të myshkut të bardhë, drurit të kedrit dhe paçulit - duke siguruar një ndjenjë ekuilibri dhe thellësie. Është aroma perfekte për këdo që dëshiron të nuhasë si një shef pa prishur bankën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi