Glowyskinshop.com

Margot & Tita ÉLIXIR DE MINUIT eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
A jeni një adhurues i kafesë që dëshironi të kënaqeni me një përvojë aromatike? Mos kërkoni më larg se ÉLIXIR DE MINUI. Parfumi ynë i ri kombinon aromat e ngrohta, tërheqëse të kafesë dhe jaseminit me notat e freskëta dhe frutash të trëndafilit, dardhës, mandarinës dhe bozhures.  Dhe së fundi, notat bazë të vaniljes, myshkut, kokrrës tonka dhe drurit do të lënë një përshtypje të qëndrueshme që do t'ju mbajë të keni erë hyjnore gjatë gjithë ditës. Bëhuni gati për të marrë shqisat tuaja të nuhatjes në një udhëtim të jetës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi