Glowyskinshop.com

Margot & Tita DANDY CHIC eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190

Bëhuni gati për t'i kthyer kokat me frymën e krijimit tonë më të fundit të parfumit! Magjepsni këdo që takoni me parfumin tonë që ka përzierjen perfekte të aromës së freskët dhe të ngrohtë. Me notat e sipërme të limonit të shijshëm dhe piperit pikant rozë, të përzier me mollë të freskët, është një goditje e sigurt për këdo që ka hundë. Zemra pulson me një përzierje mandarine të mprehtë, guaiaku me dru dhe dru kedri - e garantuar se do t'ju marrë ndjenjat në një aventurë. Notat bazë lënë një gjurmë të parezistueshme të drurit kashmiri, myshkut të qelibarit dhe drurit sensual të sandalit. Ju do të jeni biseda e qytetit me vetëm një spritz!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi