Glowyskinshop.com

Margot & Tita CA BAIGNE POUR MOI eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190

Ky parfum është aroma më e mirë për shqisat tuaja! Me një notë të lartë limoni dhe bergamoti, do të ndiheni sikur po zhyteni në rrezet e diellit. Notat aromatike do t'ju ngrenë humorin, duke ju bërë të ndiheni sikur jeni në një pushim luksoz. Zemra e kësaj arome të kujton oqeanin, me notat e saj detare dhe spërkatjen e mollës.

Përzierja jonë e limonit, bergamotit dhe notave aromatike është vetëm maja e ajsbergut aromatik. Ndërsa parfumi zhvillohet në lëkurën tuaj, do të mahniteni nga notat e zemrës së esencës detare, mollës, duhanit dhe drurit të sandalit.

Por prisni, ka edhe më shumë! Aroma përfundon me një bazë të lezetshme prej amberi, myshk, nota diellore dhe aroma druri. Sapo të provoni parfumin tonë, nuk do t'i ktheheni kurrë aromës suaj të vjetër!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi