Glowyskinshop.com

Margot & Tita BLONDE ET ALORS eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190

Bëni një deklaratë me parfumin tonë të sofistikuar që mishëron pasurinë dhe hijeshine. Përjetoni mishërimin e luksit me parfumin tonë magjepsës, të krijuar me përpikëri për të kënaqur shqisat tuaja dhe për të magjepsur shpirtin tuaj. Lëreni përzierjen e tij të veçantë të limonit gjallërues, bergamotit gjallërues dhe notave magjepsëse të kardamomit t'ju çojnë në një mbretëri të pasurisë dhe elegancës.

Ndërsa aroma evoluon, përgatituni të magjepseni nga notat e zemrës së trëndafilit romantik, bozhure delikate, arrëmyshk aromatike dhe një nuancë delikate të piperit pikant. Kjo përzierje magjepsëse krijon një aromë tërheqëse që jo vetëm që të qetëson mendjen, por edhe të ngre humorin, duke të përqafuar në një vello lumturie të pastër.

Pavarësisht nëse zgjidhni ta trajtoni veten ose t'ua dhuroni këtë kryevepër njerëzve të dashur, parfumi ynë është një dëshmi e mjeshtërisë së jashtëzakonshme dhe cilësisë së pakompromis.

Çdo spritz është një ftesë për të përqafuar thelbin tuaj të vërtetë dhe për të nxjerrë në pah një joshje të parezistueshme që lë një kujtim të qëndrueshëm.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi