Glowyskinshop.com

Margot & Tita BAISER FOUGUEUX eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190
Dehni shqisat tuaja me parfumin tonë mahnitës që do t'i bëjë kokat të kthehen kudo që të shkoni! Notat e sipërme të jaseminit, cipriolit dhe portokallit do të zgjojnë shqisat tuaja të brendshme dhe do të krijojnë një atmosferë freskuese që do t'ju ngrejë humorin. Notat e zemrës së lules së heliotropit dhe kajsisë do t'ju mbështjellin me një përqafim të ngrohtë dhe komod, ndërsa notat bazë të vaniljes, myshkut, drurit të sandalit dhe drurit do t'i shtojnë një nuancë misteri dhe sofistikimi personalitetit tuaj. Ky parfum është i përsosur për këdo që dëshiron të shtojë një prekje elegance në pamjen e tyre të përditshme. Bëhuni gati për të marrë komplimente dhe admirim kudo që të shkoni!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi