Glowyskinshop.com

Margot & Tita ALORS ON DANSE eu de parfum 30ml

Lek 1,752 Lek 2,190

Prezantojmë aromën tonë të parezistueshme ALORS ON DANSE, një simfoni magjepsëse aromash. Me nota të gjalla të dardhës, mandarinës dhe bergamotit, një zemër joshëse të kardamomit, trëndafilit, kajsisë dhe frutave të kuqe dhe një bazë sensuale prej qelibari, vanilje, dru sandali, myshk dhe karamel, ky parfum i hollë do të magjepsë shqisat tuaja. Përgatituni të kënaqeni me një botë joshjeje dhe sofistikimi, duke lënë një gjurmë sharmi të parezistueshëm kudo që të shkoni.

Kjo aromë e krijuar në mënyrë të përsosur është një kryevepër nuhatëse që shpaloset në shtresa, çdo notë kalon pa probleme në tjetrën, duke krijuar një simfoni aromash që mbetet në lëkurë dhe lë një gjurmë të paharrueshme kudo që të shkoni. Përgatituni për t'u mbështjellë në një botë me kënaqësi të pastër dhe joshje të përjetshme, pasi ky parfum bëhet një zgjatim i vetë esencës suaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi