Glowy Skin Albania

Manyo Bioxyl Anti-Hair Loss Treatment 200ml

Lek 2,490
Nje tonik shume efektiv per parandalimin e renies se flokut dhe rritjen e volumit te flokeve. Toniku përmban bioksil dhe ekstrakt të embrionit të sojës për të siguruar ushqim në lëkurën e kokës për të lehtësuar rënien e flokëve dhe për t'u kujdesur për shëndetin e kokës.
Kompleksi Bioxyl (biotinë, 3 lloje të lëndëve të para që forcojnë lëkurën e kokës) siguron ushqim nga skalpi deri te majat e flokëve për të rritur forcën e flokëve.
Lamellux, i cili siguron përbërës aktivë në të njëjtën kohë me pastrimin, është i përmbajtur, i cili formon një barrierë lagështie në lëkurën e kokës dhe flokët dhe formon një film hidratues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi