Glowyskinshop.com

Mamonde Pang Pang Hair Shadow (2 nuanca)

Lek 1,990

Ky produkt revolucionar është një hije flokësh që mbush zonat ku mungojne floket, duke krijuar një imazh me floke te dendur dhe të përsosur. Është bërë me lëndë ushqyese për kujdesin e flokëve dhe kokës, si ekstrakti i çajit jeshil, ekstrakti i sojës së zezë, ekstrakti i kamomilit dhe më shumë. Forcon barrierën e lëkurës së kokës dhe rrënjën e flokëve pas përdorimit. Kjo nuancë flokësh është gjithashtu rezistente ndaj ujit dhe djersës, për shkak të pudrës së veshur që përdoret në shumë bazamente kozmetike që qëndrojnë gjatë, kështu që linja e flokëve tuaj nuk do të zbehet as në ditët e lagështa ose të nxehta me diell. Vjen me një pufkë dhe një pasqyrë.

Cdo 30 sekonda shitet nje hair cushion ne Korene e Jugut!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi