Glowyskinshop.com

Skin1004 MADAGASCAR CENTELLA AIR-FIT SUNCREAM LIGHT SPF30 PA++++

Lek 1,990
Një krem ​​kundër diellit me filtra fizik jo-nano që bllokon rrezet UV, duke ndriçuar njëkohësisht lëkurën. Tekstura është e lehtë në lëkurë dhe mbron nga rrudhat.

PËRBËRËSIT KRYESOR:
Ekstrakti Centella Asiatica: Zbut në mënyrë efektive lëkurën.
Zinku Oksid: Krem diellor mineral i butë i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi