Glowy Skin Albania

Lion Pair Acne Cream 24g

Lek 2,290
I krijuar për të trajtuar aknet e të rriturve nga rrënja, ky krem ​​kundër akneve ofron përfitime anti-inflamatore dhe antibakteriale. Kremi bëhet transparent kur përhapet në lëkurë dhe ka një aromë të lehtë bimore freskuese. Vlera e saj e pH është afër asaj të lëkurës, duke e bërë atë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit të fytyrës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi