laneige

LANEIGE WATER SLEEPING MASK 70ml

Lek 2,890

Rimbushni lëkurën tuaj të dehidruar ndërsa flini me këtë maskë inovative. Eshte formuluar me ujë mineral shumë të përqendruar për të dhënë doza të larta lagështie në lëkurën e stresuar dhe të dehidratuar. Rezultati: lëkura duket dhe ndihet e shkëlqyeshme, e freskët dhe e butë, kështu që zgjoheni me një lëkurë të rigjeneruar dhe plot  shkëlqim.

Fitues i cmimit : maska me e mire e vitit 2017 ne Allure

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi