Glowyskinshop.com

Laneige Lip Sleeping Mask Special Edition Set (Grape 8g + Lemon 8g)

Lek 2,690
Qelizat e vdekura të lëkurës, buzët e plasaritura dhe të thata janë shpejt një gjë e së kaluarës me përdorimin e ketij mini seti limited edition me 2 maska me aromë rrushi dhe limoni! Keto maska sigurojne buzë të mëndafshta dhe të lëmuara pergjate gjithe dites. Te pasura ne gjalpë shea dhe një kompleks të veçantë Berry Mix, i cili përbëhet nga antioksidantë të fuqishëm dhe vitaminë C, keto maska sigurojne që buzët tuaja të bëhen ultra të buta dhe të marrin hidratimin që u nevojitet. Kjo maskë vjen me një aplikues me të cilin mund ta vendosni ne buze pa i ndotur duart, super i dobishëm! Përveç kësaj, tekstura e butë e balsamit siguron që maska ​​të ngjitet në mënyrë të përsosur në buzët tuaja dhe të përthithet shpejt.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi