Glowyskinshop.com

Laneige Lip Sleeping Mask Mini Kit

Lek 2,990

Po luftoni me veten se cilën të zgjidhni nga maskat ​​e gjumit te LANEIGE për buzët? Pse të mos i merrni të gjitha me këtë mini set? Maska e gjumit shpërndan butësisht qelizat e vdekura të lëkurës ndërsa ju flini. Kompleksi i Berry Mix me vitaminë C dhe përbërës të manave të mbushura me antioksidantë i bëjnë buzët më të forta, ndërsa acidi hialuronik ndihmon në rimbushjen e lagështirës gjatë natës.

Ky koleksion përbëhet nga:
Maskë gjumi për buzët - Berry EX 8g
Maskë gjumi për buzët - Apple Lime EX 8g
Maskë gjumi për buzët - Grejpfrut EX 8g
Maskë gjumi për buzët - Mint Choco EX 8g

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi