Laneige

Laneige lip sleeping mask grapefruit 20gr

Lek 1,890

Përzierja e manave Complex ™ me përbërës të tillë si mjedër, luleshtrydhe, boronicë, dhe gojiberry te pasur me vitaminë C , hidratojne intensivisht lekuren dhe i bën buzët të ndjehen të lëmuara dhe elastike. Aromë freskuese e ëmbël e grejpfrutit.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi