Glowy Skin Albania

LANEIGE Lip Sleeping Mask EX 3g (berry)

Lek 690

A e urreni të keni buzë të thata? Provoni përbërësit e maskës së gjumit LANEIGE të formuluar me teknologjinë Moisture Wrap™ që përmban acid hialuronik dhe minerale për të formuar një barrierë mbrojtëse mbi buzët për të bllokuar lagështinë dhe aktive në buzët tuaja gjatë gjumit. I pasuruar me vitaminë C dhe antioksidantë, Berry Mix Complex™ ofron një përzierje ushqyese të ëmbël dhe aromatike të ekstrakteve të mjedrës, luleshtrydhes, boronicës së kuqe dhe boronicës për të kënaqur shqisat.
Një shtresë bujare e kësaj maske qetësuese para gjumit ndihmon në zvogëlimin e skuqjes në mënyrë që të zgjoheni me buzët që ndihen të freskëta, të mendafshta dhe të buta në prekje.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi