Laneige

Laneige lip sleeping mask berry

Lek 790

Nje maske(luscious) super hidratuese qe sherben dhe si lip balm. Ndryshe nga lip balm te tjere qe hidratojne vetem ne siperfaqe dhe nuk absorbohen, kjo maske ka veti te hidratoje ne thellesi dhe eshte shpetim per stinet e ftohta.
𝑽𝒆𝒕𝒊𝒕𝒆 :
•Laneige perdor nje teknologji te quajtur Moisture WrapTM qe krijon nje rrjet nga beta glucan qe mban hidratimin per 8 ore.

𝑽𝒆𝒕𝒊𝒕𝒆 :
•Laneige perdor nje teknologji te quajtur Moisture WrapTM qe krijon nje rrjet nga beta glucan qe mban hidratimin per 8 ore.
•E pasur ne komplekse mineralesh, ekstrakte raspberry, strawberry, blueberry, dhe cranberry ,vitamine C , acid hialuronik parandalon formimin e vijezimeve te buzeve.
•Riparon plaget dhe zbut buzet.
•I le buzet me efektin plump per nje kohe te gjate.
Brenda ka dhe nje spatule per aplikim.
𝑷𝒆𝒓𝒅𝒐𝒓𝒊𝒎𝒊:
Mund ta perdorni ne darke, ne fund te rutines se kujdesit te lekures ose gjate dites si lip balm. Nuk ka ngjyre, por le nje shkelqim natyral. Pas zgjimit do shikoni rezultate fantastike.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi