Laneige

Laneige layering cover cushion puff

Lek 590

Cushion puff multifunksional qe nuk perthith produkt. Mund ta perdorni per riaplikimin e kremit te diellit, aplikim te bb cream, fondatines, blush concealer etj. Produkti presohet ne lekure duket mbuluar poret dhe duke unifikuar plotesisht teksturen e lekures.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi