Glowyskinshop.com

LANEIGE Homme Active Water Duo 2 Set

Lek 6,990

Thirrje të gjithë zotërinjve! Linja e re e ujit Homme Active e Laneige është ajo që ju nevojitet për lëkurë të freskuar dhe të hidratuar.

Një set me dy produkte për kujdesin e lëkurës i formuluar posacerisht për meshkujt. Përmban një tonik hidratues dhe hidratues dhe një hidratues freskues të tipit xhel. Teknologjia e patentuar Anti-Dryness™ që përfshin biosakaridin gum-1, një polisaharid kompleks natyror që shfaq dy karakteristikat kryesore të tilla si tërheqja e lagështirës në lëkurë dhe formimi i një filmi mbrojtës mbi lëkurë. Pra, linja HOMME Active Water formon një shtresë mbrojtëse rreth lëkurës, mbrojnë lëkurën nga irrituesit e jashtëm. Gjithashtu tërheq lagështinë në lëkurë, duke e ndihmuar lëkurën të ruajë lagështinë deri në 8 orë! Linja Homme Active Water është bërë gjithashtu me Advanced Active Water Plus (+), një formulë inovative e pasuruar me përbërës të tillë si zink dhe uji i thellë i oqeanit që shërben për të hidratuar, rigjallëruar dhe energjizuar lëkurën.

Seti permban:

- LANEIGE HOMME Active Water Skin Toner 180ml
Toneri Active Water Skin ka efekte të buta eksfoluese dhe qetësuese, duke hequr butësisht qelizat e vdekura të lëkurës duke qetësuar lëkurën tuaj. Kompleksi bio-polimer Anti-Dryness™ në tonikin e lëkurës formon një pengesë lagështie rreth lëkurës tuaj, duke rritur cilësitë e saj të mbajtjes së lagështisë.
- LANEIGE HOMME Hidratues me ujë aktiv 125ml
Moisturizer Active Water është një locion i lehtë i tipit xhel që ofron hidratim të menjëhershëm për ta mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar mirë gjatë gjithë ditës. Përmirësuar nga Anti-Dryness™, biopolimerët ndihmojnë lëkurën tuaj të bllokojë lagështinë, duke e mbushur atë me hidratues thelbësor për një çehre të shëndetshme dhe të gjallë. Hidratuesi ka përbërës aktivë si zinku glukonat, i cili ndihmon rritjen e qelizave falë funksioneve të tij gjeneruese dhe mbështetjes së sistemit imunitar, dhe ujë të pastër të thellë të detit, i cili përmban një nivel të ngjashëm mineralesh si lëngjet e trupit të njeriut, hidratues dhe forcon barrierën e lëkurës.
- LANEIGE HOMME Pastrues aktiv me shkumë uji 25ml
Pastrues me shkumë të pasur të trashë për të pastruar poret dhe për të mbajtur lëkurën të hidratuar pas larjes
- LANEIGE HOMME Active Water Skin Toner 25ml
- LANEIGE HOMME Hidratues me ujë aktiv 25ml

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi