Glowyskinshop.com

Laneige Cica Sleeping Mask 60ml

Lek 3,990

Maskë nate e cila kujdeset për lëkurën e thatë dhe sensitive me super ingredientin cica Forest Yeast dhe teknologjinë Sleeping Microbiome. Një maskë rimbushëse gjatë natës që jep lagështi intensive për të ndihmuar në zbutjen e skuqjes dhe forcimin e barrierës së lëkurës për lëkurë më të shëndetshme dhe më pak të stresuar. E formuluar me ekstraktin ekskluziv të majave pyjore të Laneige, maska ​​e gjumit Cica është më efektive se produktet tradicionale Cica. Aplikohet para gjumit, ai përfiton sa më shumë nga syri juaj i mbyllur duke siguruar ushqim të thellë gjatë orëve kur lëkura dobësohet për shkak të humbjes së lagështirës dhe yndyrës.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për ato që vuajnë nga skuqja dhe thatësia.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi