Glowy Skin Albania

LALARECIPE Heart Goggle Moisture Mask

Lek 290
💖💦 Jepini lëkurës tuaj një nxitje hidratimi me Maskën Lalarecipe Heart Goggle Moisture! Kjo maskë unike është krijuar për të hidratuar thellësisht lëkurën tuaj, duke e lënë atë të ndjehet e butë, elastike dhe e freskët.

E mbushur me një përzierje përbërësish natyralë si acidi hialuronik, ceramidet dhe ekstrakti i çajit jeshil, kjo maskë ndihmon në rivendosjen e barrierës së lagështisë së lëkurës suaj, duke përmirësuar aftësinë e saj për të mbajtur lagështinë dhe për të mbrojtur nga stresorët mjedisorë. Dizajni i tij në formë zemre mbulon të gjithë fytyrën tuaj, duke siguruar që të gjitha zonat të marrin përfitimet e maskës.

Për ta përdorur, thjesht hiqni maskën nga paketimi i saj dhe aplikojeni në fytyrën tuaj, duke zbutur çdo rrudhë ose flluskë ajri. Lëreni të veprojë për 10-15 minuta, duke lejuar që serumi të përthithet plotësisht në lëkurën tuaj. Pas heqjes së maskës, lyejeni butësisht çdo serum të mbetur në lëkurën tuaj dhe ndiqni rutinën tuaj të rregullt të kujdesit të lëkurës.

Përjetoni përfitimet hidratuese dhe ushqyese të Maskës Lalarecipe Heart Goggle Moisture Mask. Lëkura juaj do t'ju falënderojë për dozën shtesë të lagështisë!

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi