Glowy Skin Albania

LALARECIPE Heart Goggle Brightening Mask

Lek 290
Maska ndriçuese nga Lalarecipe është një maskë hirdogel me shkëlqim posacerisht per zonen e syve, e pasuruar me përbërës ndriçues si ekstrakt ananasi dhe niacinamide. Një shtesë e përsosur për këdo që kërkon një mënyrë argëtuese për të trajtuar rrathët e errët poshtë syve.

Përbërësit që duam:

Ananasi: Përmban enzima të përqendruara me veti të buta eksfoluese, që çojnë në lëkurë të butë dhe të lëmuar.
Niacinamide: Stimulon prodhimin natyral të ceramideve dhe zbeh hiperpigmentimin. Çon në lëkurë të fortë dhe të tonifikuar.
Ekstrakt Centella Asiatica: Një bimë shëruese e plagëve me cilësi anti-inflamatore. Stimulon sintezën e acidit hialuronik, hidraton lëkurën dhe rrit nivelet e antioksidantëve në lëkurë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi