lador

Lador wonder pic hair mist 100ml

Lek 1,990

LA’DOR WONDER PIC është një mist inovativ me ekstrakte të bimës së mëndafshit të hidrolizuar dhe nje kompleks i bimëve medicinale: ekstrakte të barit të kastravecit, rozmarinës, sherebelës, trumzës, mentes, livandos dhe bimëve të tjera. Bimët ngopin fijet me vitamina, përmirësojnë shëndetin e tyre dhe i mbrojnë ata nga ndikimet e jashtme negative.

Perfitimet: Ndihmon ne riformimin e kaçurrelave , i ngop me lagështi dhe vitamina, energjizon, hidraton intensivisht dhe zbut kaçurrelat. E bën më të lehtë krehjen dhe stilimin, heq elektricitetin statik dhe i jep shkëlqim flokëve. Misti ndihmon gjithashtu për të rifreskuar dhe lagështuar menjëherë flokët, për të përmirësuar ngjyrën dhe pamjen e tyre. Mund ta mbani me vete dhe ta përdorni sipas nevojës.

Misti LA’DOR WONDER PIC krijon një film mbrojtës mbi flokët që i siguron atyre hidratim dhe ruan një ekuilibër ideal të lagështisë dhe vajit, mbron flokët dhe lëkurën e kokës nga ndikimet e jashtme të dëmshme dhe i jep asaj efektin e ushqimit dhe freskisë së jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës.

Perberesit:

Ekstrakt buckthorn-i jep flokëve një ngjyrë të bukur dhe shkëlqim të shëndetshëm.

Mëndafshi i hidrolizuar-Proteinat e mëndafshit rikuperojnë dhe forcojnë kaçurrelat, rrisin qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e tyre, lehtësojnë stresin statik, i bëjnë flokët të lëmuar dhe me shkëlqim.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi