lador

LADOR WONDER HAIR OIL 100ML

Lek 2,290

Ushqeni dhe hidratoni flokët e dëmtuar, të thatë dhe pa jete me këtë vaj luksoz, të nivelit profesional. Ky produkt është bërë me squalane, që rrjedh nga bimët, për të parandaluar avullimin e lagështisë nga floku, si dhe vajin e avokados dhe vajin e arganit për të zbutur fijet e flokut dhe për të shtuar shkëlqimin. Vitamina E ndihmon në mbështetjen e një skalpi të shëndetshëm dhe të hidratuar. Ndihmon në ruajtjen e një ekuilibri optimal të keratinës (proteina që përbëhet nga flokët) për të mbajtur flokët të fortë, të butë dhe me shkëlqim.

Ky produkt është pa mizori, i formuluar pa paraben, sulfate, ngjyra artificiale, alkool dhe vaj mineral.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi