Glowy Skin Albania

Lador Wonder Bubble Shampoo 600ml

Lek 2,590

La'dor Wonder Bubble Shampoo jo vetëm që pastron në mënyrë të përsosur skalpin, por gjithashtu i le floket e bute dhe me shkelqim . Formula e pasur, shumë e përqendruar e produktit siguron një efekt intensiv ushqyes, hidratues, si rezultat i së cilës floket fitojnë një shkëlqim luksoz, butësi dhe volum fantastik. Produkti hidraton intensivisht flokët dhe duke parandaluar ndarjen e fijeve. Forcon dhe mbron flokët të prirur për stilim të shpeshtë dhe qe ekspozohen ndaj nxehtësisë. Ka një funksion të mbrojtjes te ngjyres, parandalon që ajo të mos zbehet, duke ruajtur shkëlqimin.

Perberesit kryesore:

Acidi hialuronik - i ngop flokët me lagështi dhe i bën ato më të fortë dhe më të butë. Parandalon thyerjen e flokëve dhe ndarjen e majave. Kacurrelat fitojnë shkëlqim dhe butësi, dhe gjithashtu duken më voluminoze.

Sacran është një polisakarid i nxjerrë nga alga e rrallë Aphanothece sacrum. Ky komponent ushqen dhe hidraton intensivisht flokët dhe lëkurën e kokës. Sacran është në gjendje të mbajë 5 herë më shumë ujë në krahasim me acidin hialuronik, depërton thellë në fijen e flokut, duke eliminuar thatësinë, duke rivendosur shkëlqimin dhe forcën e shëndetshme të flokëve.

Hidroksietil ure - ka një aftësi të fortë për të mbajtur një sasi të madhe lagështie për shkak të së cilës largon në mënyrë të përsosur thatësinë dhe ruan një nivel optimal të lagështisë. Promovon rritjen e elasticitetit, forcon, mbron në mënyrë aktive flokët nga ndikimet e jashtme agresive.

Kompleksi i 7 llojeve të peptideve - i bën fijet të lëmuara, mëndafshi dhe me shkëlqim, duke forcuar dhe rritur elasticitetin e tyre. Ushqen dhe riparon flokët nga rrënjët deri në skajet.

• Keratine e hidralizuar - rikthen në mënyrë efektive butesine, shkelqimin dhe përmirëson pamjen e flokut. Krijon një mbështjellës mbrojtës që bllokon lagështinë dhe i jep elasticitet flokëve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi