Glowyskinshop.com

Lador wonder balm 200ml

Lek 2,490
I mbushur me ceramide dhe aminoacide, ky balsam flokësh me shumë përdorime është i mrekullueshëm për të ringjallur dhe hidratuar fijet e dëmtuara dhe të dobëta. Mbroni flokët nga dëmtimi dhe thyerja që vjen nga stilimi i përditshëm. La'dor Wonder Balm është formuluar gjithashtu me vaj makadamia, proteina mëndafshi dhe ekstrakt aloe për të ushqyer thellësisht dhe zbutur flokët. Alkooli cetearyl është një alkool yndyror me zinxhir të gjatë, i cili është i ndryshëm nga alkoolet tharëse -- ky lloj në fakt ndihmon në hidratimin dhe lëmimin e flokëve. Ky produkt funksionon si një trajtim për shpëlarje në flokë të lagur pas larjes me shampo, ose si një gjalpë flokësh që aplikohet gjatë tharjes së flokëve për të ndihmuar në lëmimin dhe heqjen e elektricitetit te flokëve gjatë gjithë ditës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi