Glowyskinshop.com

Lador TripleX3 Natural Shampoo (530ml)

Lek 2,490
Shampo natyrale Lador Triplex 3 është një shampo pa sulfate për riparimin e flokëve të dëmtuar. Ndihmon në përmirësimin e gjendjes së flokëve dhe kokës, duke siguruar një efekt balancues dhe duke eliminuar kruajtjen, thatësinë dhe zbokthin. Produkti nuk përmban silikone dhe parabene. Kryesisht shampoja rekomandohet për përdorim në flokë të brishtë, të thatë dhe të shurdhër, të cilët janë të ekspozuar rregullisht ndaj efekteve të dëmshme të mjedisit. Për efekt maksimal, rekomandohet përdorimi i produktit së bashku me kondicionerin dhe maskën e markës Lador.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi