Glowyskinshop.com

Lador Thermal Protection Spray 100ml

Lek 2,290

Një spray për flokët që mbron nga nxehtësia duke minimizuar dëmtimin nga tharësja e flokëve dhe pjastra Parandalon humbjen e lagështirës duke i hidratuar flokët tuaj dhe duke i lene të shkëlqyeshëm. Produkti rikrijon uniformitetin e strukturës së flokëve dhe siguron një shtresë mbrojtëse në sipërfaqen e flokëve për të parandaluar humbjen e lagështisë nga stilimi.

Përbërësit kryesorë aktivë:
-Kolagjeni i hidrolizuar mbush zonat e dëmtuara të strukturës së flokëve, e trash dhe e lëmon atë.
-Një kompleks prej 20 aminoacidesh rikthen thellësisht strukturën e kaçurrelave,  forcon dhe ruan shtresën mbrojtëse. 
-Proteinat e grurit dhe misrit kanë një efekt hidratues dhe forcues, i japin flokëve shkëlqim, rrisin elasticitetin dhe dendësinë dhe parandalojnë proceset e tharjes.
-Ketoni i mjedrës përshpejton dhe stimulon rritjen e flokëve, parandalon rënien e flokëve.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Mënyra e aplikimit:
Shkundni mirë para përdorimit. Spërkateni 3-4 herë në flokë të lagur ose të thatë në një distancë prej 10 cm, më pas mund të filloni të stiloni flokët. *Kur stiloni flokët me një pajisje elektrike, aplikojeni në flokë të thatë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi