Glowy Skin Albania

Lador Scalp Massage Shampo Brush

Lek 890

Lador Scalp Massage Shampo Brush shtë një furçë ergonomike, e bërë me fije fleksibël silikoni, për të eksfoluar skalpin e kokës dhe për të stimuluar qarkullimin e gjakut. Stimulimi i qarkullimit të gjakut në lëkurën e kokës nxit rritjen e flokëve, duke parandaluar humbjen e flokëve.

PERDORIMI: 
-Lagni flokët dhe shpërndani shampon në mënyrë të barabartë në të gjithë skalpin e kokës.
-Merrni furçën Lador dhe masazhoni butësisht me lëvizje rrethore.
-Pas masazhimit për 3 deri në 5 minuta, shpëlajeni shampon.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi