Glowy Skin Albania

Lador ROOT RE-BOOT VITALIZING SHAMPOO PROPOLIS & LEMON 300ml

Lek 1,990

Ju prezantojme me shampon LADOR Root Re-Boot Vitalizing, bileta juaj për flokët e rinovuar që nga rrënjët! 

Përmban një përzierje të fuqishme të acidit salicilik, depanthenol dhe niacinamide dhe  është krijuar për të lehtësuar simptomat e rënies së flokëve. Ndërsa masazhoni lëkurën e kokës, do të ndjeni efektin ftohës të mentolit, i cili freskon dhe forcon lëkurën

LADOR Root Re-Boot Vitalizing, përmban propolis dhe dru kedri:
🍋 Ekstrakti i propolisit hidraton skalpin dhe flokët, duke siguruar mbrojtje kundër acarimit dhe duke shtuar shkëlqim.

🍋 Ekstrakti i limonit, me përmbajtje tre herë më të madhe të vitaminës C se limonit, i jep flokëve vitalitet dhe elasticitet.

- Acidi askorbik ndihmon në mbajtjen e lagështirës, ndërsa ekstrakti i kumbullës Cockatoo, një superushqim australian i pasur me minerale dhe vitaminë C, është i shkëlqyer për të ushqyer flokët.

Për sa i përket aromës, ky është një kombinim perfekt i notave të sipërme agrume të grejpfrutit, limonit, portokallit, limonit dhe kasisë, i balancuar nga notat e mesme freskuese jeshile dhe ujore dhe shoqëruar me nota bazë myshku dhe qelibar.


Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi