Glowy Skin Albania

La'dor Root Re-Boot Awakening Shampo Red Ginseng & Beer Yeast 300ml

Lek 1,990

La'dor Root Re-Boot Awakening Shampo Red Ginseng & Beer Yeast është formuluar posaçërisht për të krijuar ekuilibrin e duhur të lagështisë dhe ushqyerjes per flokun dhe skalpin!
Përmban përbërës ushqyes që depërtojnë thellë në lëkurën e kokës dhe e pastrojnë atë. Nëpërmjet veprimit të thellë të pastrimit, ndihmon në heqjen e yndyrës së tepërt dhe zbokthit nga flokët, duke i dhënë skalpit tuaj një pamje të freskët dhe të rinovuar.

🍂Komponenti i saponinës në ekstraktin e rrënjës së xhensenit ndihmon në rigjallërimin e kokës
🍂Ekstrakti i majave të birrës përmirëson elasticitetin e flokëve, duke rimbushur lagështinë në skalpin e thatë dhe të keputur.
🍂Biotina i bën flokët të butë dhe me shkëlqim.

Sapo të hapni SHAMPON ROOT RE-BOOT AWAKENING, do të zbuloni një shpërthim aromash të freskëta, jeshile, lulesh dhe myzeqare që do të gjallërojë menjëherë shqisat tuaja. Notat kryesore të limonit, grejpfrutit, bergamotit dhe portokallit krijojnë një aromë pikante, rigjallëruese që do t'ju mbajë të ndiheni rehat gjatë gjithë ditës.

Aplikoni një sasi të mjaftueshme në flokë të lagur. Masazhojeni në lëkurën e kokës derisa të formohet një shkumë e trashë. Shpëlajini flokët tërësisht me ujë të vakët.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi