Glowyskinshop.com

Lador Pure Henna Shampoo (200ml)

Lek 1,590
Shampo LADOR Pure Henna përmban këna, e cila ushqen flokët, rrit gjallërinë e ngjyrës së flokëve dhe rrit shkëlqimin e flokëve.
Shampo Pure Henna nga LADOR është nje shampo riparuese dhe pa silikon qe përmban këna, e cila ushqen intensivisht flokët tuaj dhe e bën ngjyrën e flokëve të shkëlqejë përsëri. Kolagjeni dhe ekstrakti i dardhës me gjemba sigurojnë lagështinë e nevojshme dhe furnizojnë flokët me lëndë ushqyese të rëndësishme. Shampo La'dor Pure Henna është një shampo forcuese e flokëve, e krijuar për kujdesin profesional të flokëve dhe kokës në shtëpi. Shampo ndihmon në forcimin e flokëve, parandalon rënien e flokëve, ka një efekt shërues, tonifikues dhe freskues. Shampo përmban këna pa ngjyrë, e cila ndihmon në eliminimin e zbokthit, kruajtjes së kokës dhe mbron nga ndikimet agresive mjedisore.
Mentoli stimulon qarkullimin e gjakut, ndihmon në rinovimin e skalpit dhe flokëve, përshpejton rritjen e flokëve, e bën atë të butë dhe me shkëlqim. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi