lador

LADOR PREMIUM MOROCCO ARGAN HAIR OIL 100ml

Lek 2,290

Vaji arganit i kthen flokëve të dëmtuar dhe të thatë butësinë dhe shkëlqimin natyral, duke i bërë ata super të butë, pa e yndyrosur flokun. Siguron mbrojtje të shkëlqyeshme nga ekspozimi në rrezet e diellit, ndryshimet e lagështisë dhe temperaturës, ekspozimi ndaj faktorëve të ndryshëm dëmtues.

Çertifikuar nga ECOCERT për përbërësit e saj organikë dhe procesin e pastër.

Shume i pasur me Omega 3 dhe Omega 9, forcon floket

nga rrënja, duke e mbështjellë flokun me një shtresë mbrojtëse, lagështirë,

për të parandaluar dëmtimet në të ardhmen.

Formula e lehtë,thithet shpejt, nuk e yndyros flokun, pa peshuar

flokët poshtë, dhe i lë flokët me shkëlqim dhe mendafsh të lëmuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi