Glowy Skin Albania

Lador - Perfumed Hair Oil OSMANTHUS 30ml

Lek 1,690

Njihuni me vajin e parfumuar të flokëve të Lador-it - një trajtim që transformon rutinën tuaj të përditshme të kujdesit për flokët në një ritual luksoz të vetë-kujdesit!

Ky koleksion përmban një trio vajrash aromatike që i përshtaten tipit tuaj specifik të flokëve dhe aromës së preferuar. Pesha e lehtë dhe formula freskuese garanton që flokët tuaj të mbeten jo të yndyrshëm, por në mënyrë të parezistueshme të mëndafshta dhe të lëmuara!

🍃Osmanthus: Per flokun e demtuar.
Ofron kujdes për flokët e dëmtuar me nota frutash dhe lulesh.

🍃Zhytuni ne aromat e frutave te gjallë dhe te ëmbël te kajsisë dhe kumbullës, e ndjekur nga nota lulesh që të kujton dritën e ngrohtë të diellit në një kopsht botanik të lulëzuar.


PERDORIMI:
Merrni një sasi të mjaftueshme të vajit dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në të gjithë flokët tuaj, duke i kushtuar vëmendje të shtuar zonave të dëmtuara. Për të përjetuar një efekt edhe më hidratues, aplikojeni vajin në flokë që janë rreth 80% të thatë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi