Glowy Skin Albania

Lador PERFUMED HAIR OIL LA PITTA 30ml

Lek 1,690

Njihuni me vajin e parfumuar të flokëve të Lador-it - një trajtim që transformon rutinën tuaj të përditshme të kujdesit për flokët në një ritual luksoz të vetë-kujdesit!

Ky koleksion përmban një trio vajrash aromatike që i përshtaten tipit tuaj specifik të flokëve dhe aromës së preferuar. Pesha e lehtë dhe formula freskuese garanton që flokët tuaj të mbeten jo të yndyrshëm, por në mënyrë të parezistueshme të mëndafshta dhe të lëmuara!

🍃La Pita: Për flokë të hollë dhe frizzy!Ky vaj luksoz i flokëve i mbushur me vaj avokadoje është ideal për t'i shtuar vitalitet flokëve të brishte dhe të hollë  duke hidratuar fijet e thata dhe të dëmtuara, dhe duke i lënë ato të ushyera dhe pa mbetje ngjitëse. 

🍃Një aromë e sofistikuar sensuale që kombinon butësinë e arrës së kokosit me notën eukaliptit me dru agrume, një aromë magjepsëse por neutrale.

PERDORIMI:
Merrni një sasi të mjaftueshme të vajit dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në të gjithë flokët tuaj, duke i kushtuar vëmendje të shtuar zonave të dëmtuara. Për të përjetuar një efekt edhe më hidratues, aplikojeni vajin në flokë që janë rreth 80% të thatë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi