lador

Lador PERFECT HAIR FILL-UP 13MLx4each

Lek 1,190

 

Ampula e flokëve LA’DOR PERFECT HAIR FILL-UP me keratin, kolagjen, ceramide dhe aminoacide (e kombinuar me proteina mëndafshi) siguron hidratim intensiv, rikthen elasticitetin, shkëlqimin dhe butësinë e flokëve. Ampula e fuqishme LA’DOR depërton thellë dhe rikthen strukturën e flokëve.

Ampula LA’DOR PERFECT HAIR FILL-UP rigjeneron flokët e dëmtuar nga ngjyrosja, trajtimet kimike, nxehtësia dhe ekspozimi ndaj rrezeve UV dhe ruan ngjyrën e flokëve.

Një linjë e veçantë profesionale për restaurimin e flokëve La`dor është një zhvillim i avancuar i shkencëtarëve koreanë. Projektuar për kujdesin e flokëve të dëmtuar, që përfshin, mbi të gjitha, rivendosjen e integritetit të tyre origjinal. Formula origjinale e produkteve për kujdesin e flokëve ju lejon të rivendosni membranën hidro-lipide të boshtit të flokëve, e cila është mbrojtja natyrale e flokëve të shëndetshëm.
Mbushësit përmbajnë ceramide, keratinë LPP, kolagjen PPT, aminoacide mëndafshi. Normalizoni ekuilibrin e PH të lëkurës, bëjini flokët të bindur, të lëmuar, të mëndafshtë, trajtoni flokët e dobësuar nga kimia ose lyerja, përmirësoni gjendjen e flokëve. Mbushësi depërton në brendësi të flokëve, zbut luspat, defektet dhe dëmtimet e strukturës, duke e bërë çdo qime individuale më të lëmuar. Flokët fitojnë volum dhe madje edhe pak elastik nën gishta. Përveç elasticitetit, butësisë dhe një pamjeje të përgjithshme "të shëndetshme dhe me shkëlqim", shfaqet një hijeshi e caktuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi