Glowyskinshop.com

Lador moisture balancing shampoo 100ml

Lek 990

Një shampo pa silikon që pastron butësisht flokët dhe lëkurën e kokës ndërsa ekuilibron nivelet e lagështisë. Eshtë formuluar posaçërisht për flokë të thatë dhe të dëmtuar,i mban flokët të shëndetshëm dhe të bute, duke i dhene volum flokeve pas përdorimit. Formula e shampos pa silikon e heq mbetjet e silikonit nga produktet e tjera dhe furnizon vazhdimisht flokët me lëndë ushqyese në vend që t'i veshë ato përkohësisht.

Në të njëjtën kohë, Shampoja Balancing Moisture Balancing kontrollon ekuilibrin e lagështisë dhe yndyres se skalpit dhe ndihmon në qetësimin e lekures së ndjeshme duke qetësuar kruajtjen, duke zgjidhur problemin e thatësisë dhe zbokthit falë GREENOL (livando, bergamot, freesia, nenexhik, kamomil dhe rozmarinë) përbërës të patentuar për të mbrojtur nyjet dhe lëkurën e kokës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi