Glowyskinshop.com

Lador Moisture balancing conditioner 530ml

Lek 2,290

Kondicioner profesional pa silikon hidratues i thellë i projektuar për flokë të thatë dhe të dëmtuar. Rivendos dhe forcon flokët, eliminon porozitetin dhe majat e çara.
Ekstraktet organike të livandës, bergamotit, freezisë, kamomilit, rozmarinës dhe sapunit hidratojnë dhe qetësojnë, kanë një efekt anti-inflamator, freskojnë dhe i japin flokëve vëllim të mahnitshëm.

Përdorimi: Aplikoni pak produkt pas përdorimit të shampos në të gjithë gjatësinë e flokëve dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë me ujë pas 3-4 minutash.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi